Reference

S výsledkem práce paní Justové jsem velice spokojena. Dlouho jsem si nevěděla rady se zařízením dětského pokojíku pro moji dceru, která začala chodit do 2. třídy. Chtěla jsem, aby pokojík odpovídal jak představám a potřebám malé slečny, ale zároveň, aby pohodlně sloužil i do dalších let bez nutnosti větších změn a úprav. Navíc prostor pokojíku nebyl právě ideální. Dlouhá, poměrně úzká místnost s nepříliš velkým oknem byla pro vhodné a praktické rozvržení nábytku oříškem. Se všemi mými představami a požadavky si paní Andrea Justová poradila na vysoké profesionální úrovni. Nejdříve jsem chtěla čerpat jen některé ze služeb, které nabízí, konkrétně poradenství s výběrem barevného ladění, rozvržením nábytku a následným grafickým zpracováním. Ovšem díky výborné komunikaci a vstřícnému přístupu jsem nadále využila i služeb dalších – tj. pomoc s výběrem materiálu, návrhem a nákresy nábytku pro truhláře a odkazem na nákup doplňkových a zařizovacích předmětů. Přestože jsem výrobu nábytku svěřila vlastním truhlářům, což nebyl problém, paní Andrea Justová ochotně dorazila na prvotní schůzku s nimi a pomáhala odborně sdělit mé požadavky na vyrobení nábytku. Následně po montáži nábytku přišla výsledek zhlédnout a pomohla mi s finální úpravou a aranžováním nakoupených věcí. V případě potřeby bych ji neváhala oslovit znovu a mohu ji tak jen vřele doporučit.

Anna Daňkováwww.piedra.cz

S paní Andreou Justovou jsem řešila koncept dámské pracovny. Po výběru základního barevného ladění jsme vybraly materiály a pak i konkrétní kusy nábytku. Sestavila praktickou tabulku konkrétních zařizovacích předmětů s přesným výpočtem ceny a bez problémů dodržela daný finanční limit, aniž by to bylo na úkor výsledného efektu. Komunikace byla rychlá a efektivní, služby paní Justové mohu jednoznačně doporučit.

Ing. Soňa Jirkovárealitní makléřkawww.re-max.cz/invest

Koupili jsme si nový dům a vzhledem k tomu, že si ráda zařizuji vybavení interiéru sama a jsem velmi vybíravá, na nikoho jsem se neobracela. Sama jsem vše ovšem nezvládla, a tak jsem oslovila Andreu, aby mi s některými věcmi pomohla. Zatím nemáme ještě vše hotovo a zejména truhlářské práce ještě budou trvat. Ale např. moje koupelna a toaleta pro hosty jsou již hotové a musím říci, že Andree se to velmi podařilo. Obklad na toaletu jsme vybíraly spolu, ale obklad do koupelny vybrala a zkombinovala Andrea sama. Naprosto se mi trefila do vkusu. Navrhla druh a rozmístění zařizovacích předmětů a vše dopadlo nádherně. Už se těším, až se budu koupat  v solitérní vaně.  Pomáhá mi i s dalšími věcmi, např. s výběrem povrchů na vestavný nábytek, světla, atd. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, nemá jednoduchou práci, ale okamžitě pochopila, co se mi líbí a vše, co mi navrhla a doporučila, se mi líbí. S Andreou se mi spolupracovalo skvěle. Vždy dodržela daný termín a pracovala zcela spolehlivě.  Kdykoliv jsem něco potřebovala, ihned vše zařídila.  Pro zařízení interiéru Andreu rozhodně doporučuji pro její vytříbený vkus, profesionalitu a naprosto solidní jednání.

Kateřina Jeřábkováinstruktorka aerobiku, zumby a zdravotního cvičeníwww.katejerabkova.cz

Andrea mi dělala návrh pro realizaci dvou pokojů u nichž jsem měnila určení. Spolupráce byla velmi příjemná a pohodová. Andrea vzala v potaz moje představy i praktické požadavky (v místnostech budou kočky) a nic mi nevnucovala. Naopak mě spíš prakticky provedla. S výsledkem jsem velmi spokojená. Trpělivě mi vysvětlovala všechny nejasnosti. Také jsem ocenila možnost večerních konzultací prostřednictvím Skypu. Andreu vřele doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůškováúčetní specialistka pro živnostníky a malé firmywww.ucetnictvibezstarosti.eu

Andrea napsala pro můj Stavařský blog dva články s radami pro úplné laiky jak si mají navrhnout a zařídit interiér obýváku. Články měly u čtenářů velký úspěch a Andrea dokázala, že správný profík umí nejen máknout, ale i srozumitelně svoji práci vysvětlit.

Ing. Martin Perlíkautorizovaný stavební inženýr a projektant, konzultant vlastního bydleníwww.perlikprojekce.cz

Paní Justovou jsme si vybrali k vytvoření návrhu na kompletní zařízení dvou dětských pokojů v podkroví rodinného domu. Jeden z pokojů má výrazně zkosené dvě stěny a oba pokoje mají přiznané trámy krovu. Jednání bylo od samého začátku nadstandardní, paní Justová byla velmi vstřícná, respektovala veškeré naše požadavky. Velká deviza naší spolupráce byl fakt, že nás paní Justová zkontaktovala se špičkovými řemeslníky, kteří odvedli vynikající práci. Navrhla nábytek, který byl potřeba do pokoje, který má dvě zkosené stěny. Nábytek podle jejích návrhů je nejen hezký, ale hlavně praktický a splňuje jeden z našich hlavních požadavků, tj. aby takzvaně rostl s dětmi a nebylo potřeba ho za několik dalších let měnit. Totéž platí pro celkový design obou pokojů, který s drobnými úpravami poroste s dětmi až do dospělosti. Cena a termín byly dodrženy dle dohody. Paní Justovou velmi doporučujeme, v případě potřeby ji budeme znovu kontaktovat.

Lenka Kunzlová

Paní Andreu Justovou jsme si vybrali náhodně na internetu. Oslovili jsem ji a domluvili se na návrhu interiéru s dohledem nad realizací bytu 1+1. Naše přání bylo z malého bytu udělat krásný opticky větší byt. Už při prvních schůzkách jsme věděli, že jsme měli šťastný výběr. Respektovala všechna naše přání a potřeby a podle nich navrhla dispoziční studii, sladila naše oblíbené barvy, dále vytvořila podklady pro výrobu nábytku, zajistila řemeslné práce a hlavně dohlížela nad průběhem a provedení prací. Paní Justová spolupracuje s nejlepšími řemeslníky-odborníky. Má výborné nápady a trpělivost. Práce byla prvotřídně odvedená a hlavně humor při ní nechyběl. Děkujeme za krásné a příjemné chvíle při realizaci našeho bytu a za hezké bydlení. Všem můžeme paní Justovou jen doporučit.

Milena Nouzová

Paní Andreu Justovou jsme oslovili na základě doporučení známého. Požádali jsme ji o grafický návrh dětského pokoje v rodinném domku. Chtěli jsme maximálně využít prostor, pokoj zesvětlit a opticky zvětšit. Spolupráce byla vynikající. Jednání byla konkrétní, perfektně připravená a časový harmonogram vždy dodržen. S výstupem jsme byli velmi spokojeni. Byl přesný a velice podrobný. Všechny navrhované položky (nábytek, doplňky, textilie…) byly jednoduše sehnatelné a cenově dostupné. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Naše očekávání bylo do puntíku splněno. Pokoj je moderní a přitom odpovídá potřebám dětí, nadčasový, světlý a prostor opticky zvětšený. Využití designových služeb paní Justové mohu jen doporučit.

Ing. Viktória Kubíčkováviktoria@kubickova.eu

Paní Andrea Justová nám velmi pomohla s realizací dětského pokoje pro našeho 4letého syna. Moc jsme si nevěděli rady, jak na 11 m čtverečních vymyslet útulný pokoj s dostatkem úložného prostoru tak, aby nebyl přeplněn nábytkem. Z prvních grafických návrhů pokoje jsme byli nadšeni a prakticky okamžitě bylo rozhodnuto o nejvhodnější variantě. Paní Justové bych chtěla poděkovat za perfektní práci při koordinaci všech řemeslných prací, kdy bylo třeba vše nastavit tak, aby se to stihlo do Vánoc. Vše se bez problémů podařilo a z nového pokojíčku jsme všichni nadšení. Pokoj je světlý, útulný a plně vyhovuje našim potřebám. Spolupráci s paní Justovou mohu jen doporučit.

Ing. Michaela Matoulkovámatoulkova@vstj.cz

Paní Andreu Justovou jsme oslovili na základě doporučení známé, která s její prací byla velmi spokojena. Potřebovali jsme vyřešit dětský pokoj pro tři kluky a pracovnu pro manžela. Spolupráci hodnotím velice kladně, všechny naše dotazy byly zodpovězeny, zařízení obou pokojů se dalo lehce sehnat a bylo i finančně dostupné. Výsledek je úžasný, spousta úložného prostoru, kluci jsou nadšení. Paní Andreu Justovou rozhodně doporučuji a těším se na případnou další spolupráci někdy v budoucnu.

Paní Andreu Justovou mohu vřele doporučit jako skvělou interiérovou designérku. Má šmrncovní nápady, které ovšem nevnucuje. Doporučí nejlepší řešení a současně je otevřená návrhům klienta. Zároveň ovšem dokáže říct jednoznačné „ne“, pokud je klientův návrh nevhodný. Mě osobně nejvíce překvapila její trpělivost. Jsem náročná a nespokojím se s prvním, ba dokonce ani s desátým návrhem 🙂 Jsem ráda, že jsme s paní Justovou nakonec vše dotáhly do konce.

Dagmar T.masérka

Paní Andreu Justovou jsem oslovila s tím, aby mi pomohla navrhnout uspořádání obývacího pokoje a ložnice. Také mi navrhla řešení pro předěl mezi těmito pokoji a dvě barevné varianty. V pokojích se snažila maximálně využít daný prostor a díky tomu vzniklo dostatečné množství úložných prostor. Andrea Justová je ve svém oboru profesionál! Oceňuji, že vždy dodržovala termíny, o jednotlivých návrzích jsme společně diskutovaly a rozhodně ji doporučuji dalším klientům, kteří chtějí pomoci s designem svého bydlení.

Martina Drahotská

S paní Justovou se mi velmi dobře spolupracovalo, oceňuji naprosto profesionální přístup (strukturované schůzky, osobní nebo Skype konzultace, řadu užitečných výstupů v elektronické podobě), otevřenost a flexibilitu (praktické rady, možnost kdykoliv se na cokoli zeptat, zpětná vazba, její schopnost reagovat na změny klienta, což se v mém případě dělo často a po celou dobu projektu) a také nesporný talent vystihnout klientovy představy a navrhnout příjemný a barevně dokonale sladěný interiér. Její práce je kvalitní a důkladná a vřele ji jako interiérovou návrhářku doporučuji.

Jana Vořechovská

Ráda vám řeknu víc. Neváhejte se na mě obrátit se svým dotazem či poptávkou. Zavolejte mi nebo napište.

Kontaktujte mě